سخن شهردار

خداوند را شاکرم که نعمت خدمتگزاری به مردم عزیز ، شریف، مومن، با وفا، صبور، ولایت مدار و عاشق نظام مقدس جمهوری اسلامی را به بنده عطا فرموده است. موجب فخر و مباهات بنده است که مسئولیت خدمتگزاری در شهری را به دست آورده ام، موجب فخر و مباهات بنده است که مسئولیت خدمتگزاری در شهری را  ...ادامه

موقعیت جغرافیایی

شهر سرخنکلاته با جمعیت تقریبا هفت هزار نفری در شمال شرقی شهر گرگان از استان گلستان و به فاصله حدود 15 کیلومتری در مسیر جاده گرگان به سمت آزادشهر قراردارد.سرخنکلاته در دشت مسطحی قرارگرفته و آب و هوای آن معتدل با بارندگی زیاد در فصول پائیز و زمستان و اوایل بهار است. در ماه های تیر و مرداد هوا در این منطقه گرم و مرطوب است. موقعیت جغرافیایی مطلوب این شهر امتیاز کشاورزی بسیار عالی را به ساکنین داده است.

جاذبه های گردشگری

از جاذبه های گردشگری این شهر میتوان تپه باستانی ، خانه رحیم خان مقصودلو که به ثبت آثار ملی رسیده است همچنین حمام قدیمی تازیکی ، بنا حاج حسین خان مقصودلو ،عمارت چوبی موسی خان و امام زاده اسماعیل(ع) اشاره نمود .

موقعیتهای سرمایه گذاری

وجود شهرک صنعتی در ابتدای ورودی کمربندی گرگان – کردکوی ،استقرار دانشگاه جامع گلستان در مساحت تقریبی 70 هکتار و جذب دانشجو و اساتید از سراسر کشور و به دلیل نزدیکی به فرودگاه بین المللی استان گلستان، راه آهن اتان گلستان و شهرستان گرگان مرکز استان قابلیت پایه گذاری توریسم درمانی را نیز دارد.

طرح هادی شهر

جاذبه های گردشگری

برو بالا

Template Design:Dima Group