سخن شهردار

خداوند را شاکرم که نعمت خدمتگزاری به مردم عزیز ، شریف، مومن، با وفا، صبور، ولایت مدار و عاشق نظام مقدس جمهوری اسلامی را به بنده عطا فرموده است. موجب فخر و مباهات بنده است که مسئولیت خدمتگزاری در شهری را به دست آورده ام، موجب فخر و مباهات بنده است که مسئولیت خدمتگزاری در شهری را  ...ادامه

مطالبه ای که محقق شد....


پس ازمکاتبات متعدد، ارسال گزارشات و نشست های مکرر با اداره کل نوسازی مدارس استان گلستان توسط مهندس گرزین شهردار سرخنکلاته ، اعضای شورای اسلامی و امام جمعه بخش بهاران مبنی بر شرایط نامساعد حیاط مدرسه حبیب الله مقصودلو ، پس از زیرسازی حیاط مدرسه مذکور توسط شهرداری سرخنکلاته ، اجرای آسفالت توسط اداره کل نوسازی مدارس استان گلستان عملیاتی شد.

شایان ذکر است در این امر مهم خیرین ارجمند من جمله حاج حسین درازگیسو با پرداخت مبلغ 15میلیون تومان جهت خرید بیس نیز مشارکت داشتند.


با سپاس فراوان از پیگیری های جناب آقای فراهی مدیر کل نوسازی مدارس استان گلستان و حضور به دفعات ایشان جهت بازدید از وضعیت کنونی مدارس سرخنکلاته و همچنین تشکر از مهندسین محترم نوسازی مدارس: حجت ا... تاجیک نژاد، سبحان جمعه و سیاوش حق شناس و پیگیری های آقای حاج اسماعیل خوارزم.


روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سرخنکلاته

15 شهریور 1401

جاذبه های گردشگری

برو بالا

Template Design:Dima Group